märts 2009
E T K N R L P
    apr »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Login

Tere Tulemast!

Reede, märts 6, 2009

Tere tulemast primatene mist canadian pharmacy Eesti Noorte Infoagentuuri veebileheküljele!

Kui sa oled noor, aktiivne ühiskonna liige, armastad tegeleda innovaatiliste asjadega, tunned huvi meedia vastu ning sul on tohutult palju energiat maailma avastamiseks, siis see on sinu jaoks õige koht.

Pakume sulle võimaluse jälgida kõige uuemaid noori puudutavaid uudiseid ja arvamuslugusid, mis on canadian pharmacy ketoconazole koostatud noorte endi poolt, jälgida canadian pharmacy levitra value pack Eesti avaliku elu tegelaste intervjuusid ja kommentaare Eestis toimuva kohta, vaadata kõige värskemaid ja naljakamaid uudiseid populaarsematest noorte internetivõrgustikest,642-427
jätta enda postitusi ja kommentaare artiklite juures või foorumisse ning kui Commercial Inflatable Water Slides sul on huvitavaid materjale, mida sa tahaksid teistega jagada, siis anname sulle võimaluse oma tekste, pilte, videoid või audiosalvestusi portaalis üles laadida.

MTÜ Eesti Noorte Infoagentuur on loodud 2005.aastal. Organisatsiooni eesmärkideks on noorte ergutamine ajakirjandusega ja suhtekorraldusega tegelemiseks, informatsiooni levitamine noortele ja noorte kohta, kaasaaitamine noorteelu paremale kajastamisele ajakirjanduses ning rahvusvahelise koostöö soodustamine meedia- ja kommunikatsiooni alal.

Oma eesmärkide saavutamiseks anname välja trükiseid, avaldame tegevust kajastavaid sõnumeid ja voldikuid, edastame Eesti noori puudutavat infot ajakirjandusele Eestis ja mujal maailmas, korraldame koolitusi, infopäevi, seminare, konverentse, näituseid, väljapanekuid, esitlusi, rahvusvahelisi noortevahetusi meedia alal ning hetkel on meil rõõm teatada meie liikmetele,642-432
et oleme avanud ühingu uue internetiportaal.

Meie uus portaal on loodud Kodanikuühiskonna Sihtkapitali toetusega. Avaldame meeskonna poolt tänu koostöö eest ning loodame ka edaspidisele koostööle.

ENIA meeskond

kysklogoLisa kommentaar