<!–:et–>Integratsiooniprojekt "loovus ja ettevõtlikkus"<!–:–><!–:ru–>Интеграционный проект: "Предпринимательство и творчество"<!–:–>

Esmaspäev, märts 29, 2010

SA Domus Dorpatensis kutsub Tartu ja Narva noori järgmisel laupäeval, 3.aprillil osaleda integratsiooniprojekti V ürituses “loovus ja ettevõtlikkus” Narvas. Registreeruda saab 1.aprillini.

www.itfinal.com

Mängitakse R. Kyosaki loodud lauamängu, mille eesmärgiks on finantsintelligentsuse tõstmine. Mängule eelneb väike loeng, mida viivad läbi Cashflow Klubi esindajad. Ametlik CASHFLOW klubi on tuntud kui Robert Kiyosaki õpetusel põhinev mäng. Ülemaailma tegutseb täna enam kui 2500 CASHFLOW klubi.Sarnaselt lauamängule Monopoly on tegemist mänguga, mis simuleerib

tegelikku elu, kuid mis õpetab põhjalikumalt raamatupidamise- ja investeerimisealaseid oskusi. Muuhulgas saavad mängijad selgeks finantsaruannete täitmise ja lugemise. Üritus toimub eesti ja vene keeles! Transport ja toitlustamine on osalejatele tasuta. Projekt on suunatud eelkõige abiturientidele ja tudengitele.

Orienteeruv ajakava

8.30 – 11.15 Sõit Tartust Narva

11.30 – 13.00

ettevõttekülastus

13.00-14.00 lõuna

14.15 -17.15 CASHFLOW mängu mängimine*

17.30- 18.00 õhtusöök

18.15- tagasisõit Tartusse

Projektis osalemiseks palume registreerida ennast meili teel aadressil riin.veidenberg@gmail.com ja täida järgnevad väljad: Nimi, vanus, kodakondsus (hall/eesti/vene pass/ukraina), inglise keele oskus (kasin/ hea/väga hea), mis linnast tulete: Tartu/Narva. Halli passi omanikud ja kolmandate riikide kodanikud (vene/ukraina/moldova/jne) registreeritakse eelisjärjekorras projekti. Registreerimine kestab kuni 1. aprill kell 12.00 või kuni vabade kohtade jätkumiseni. Registreerujatega võetakse ühendust!

Projekti toetab Euroopa Kolmandate Riikide Kodanike Integreerimise Fond.

Lisainformatsioon: www.dorpatensis.ee

zp8497586rq
zp8497586rq


Kommenteerimine on suletud.