november 2019
E T K N R L P
« sept    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

Login

ENIA

Tere tulemast Eesti Noorte Infoagentuuri veebileheküljele!

Kui sa oled noor, aktiivne ühiskonna liige, armastad tegeleda innovaatiliste asjadega, tunned huvi meedia vastu ning sul on tohutult palju energiat maailma avastamiseks, siis see on sinu jaoks õige koht.

Pakume sulle võimaluse jälgida kõige uuemaid noori puudutavaid uudiseid ja arvamuslugusid, mis on koostatud noorte endi poolt, jälgida Eesti avaliku elu tegelaste intervjuusid ja kommentaare Eestis toimuva kohta, vaadata kõige värskemaid ja naljakamaid uudiseid populaarsematest noorte internetivõrgustikest, jätta enda postitusi ja kommentaare artiklite juures või foorumisse ning kui sul on huvitavaid materjale, mida sa tahaksid teistega jagada, siis anname sulle võimaluse oma tekste, pilte, videoid või audiosalvestusi portaalis üles laadida.

MTÜ Eesti Noorte Infoagentuur on loodud 2005.aastal. Organisatsiooni eesmärkideks on noorte ergutamine ajakirjandusega ja suhtekorraldusega tegelemiseks, informatsiooni levitamine noortele ja noorte kohta, kaasaaitamine noorteelu paremale kajastamisele ajakirjanduses ning rahvusvahelise koostöö soodustamine meedia- ja kommunikatsiooni alal.

Oma eesmärkide saavutamiseks anname välja trükiseid,  avaldame tegevust kajastavaid sõnumeid ja voldikuid, edastame Eesti noori puudutavat infot ajakirjandusele Eestis ja mujal maailmas, korraldame koolitusi, infopäevi, seminare, konverentse, näituseid, väljapanekuid, esitlusi, rahvusvahelisi noortevahetusi meedia alal ning hetkel on meil rõõm teatada meie liikmetele, et oleme avanud ühingu uue internetiportaal.

Meie uus portaal on loodud Kodanikuühiskonna Sihtkapitali toetusega. Avaldame meeskonna poolt tänu koostöö eest ning loodame ka edaspidisele koostööle.

kysklogo